Bülten
Dijital Baskı

2019-09-15 16:38:26

Dijital Baskı

Oldukça sık kullanılan dijital baskı yöntemi de kullanılan baskı çeşitleri arasında önemli bir yer tutar. Dijital baskılar isminden de anlaşılacağı üzere bilgisayar destekli ve dijital ortamda olan bir baskı türüdür. Özellikle reklam çalışmalarında halen oldukça sık olarak kullanılan dijital baskı işletmeler için düşük maliyetli baskılar sağlamaktadır. Hatta günümüzde şirketlerin reklam yapmasının en ekonomik yoludur.

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

2019-09-15 16:47:26

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

Tabelalar, yayaların ya da sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi hedeflenir. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok farklı reklam imkânı sunarlar. Açıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok etkilidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış elemanları da diyebiliriz.

Latex Baskı Tekniği Nedir

2019-10-13 22:41:47

Latex Baskı Tekniği Nedir

Tanıtım, bilgilendirme ve yönlendirme gibi birçok farklı konuda kullanılmakta olan baskı teknikleri firmaların özellikle de son dönemlerde en fazla üzerinde durdukları konular içerisinde kendine yer buluyor. Geçmiş dönemlerde var olan klasik baskı teknikleri her ne kadar istenilen çalışmaları bir nebze de olsa yerine getirse de pek çok firma bu baskı tekniklerini kullanarak istedikleri sonuçları elde edemiyorlardı. Gelişen teknoloji ile beraber ise artık isteyen her firma amaçlarına en iyi şekilde uyacaklarını düşündükleri baskı tekniklerini kullanmaya başladılar. Latex baskı tekniği de bu konuda araştırma yapmakta olan firmaların istediklerini onlara en etkili şekilde vermeyi hedefliyor.